Opis
Oferta w samym centrum Szczecina na biuro lub mieszkanie.
Cena 579 000 PLN (8 421,82 PLN/m2)
Powierzchnia 68,75 m2
Liczba pokoi 2 duże, ustawne pokoje
Piętro 1 z 3
Lokalizacja Róg Pocztowej z 5 lipca, Szczecin, Centrum
O mieszkaniu
Nieruchomość charakteryzuje się funkcjonalnym, rozkładowym układem. Wnętrza są jasne i zadbane - na ścianach położono gładzie, a na podłogach w pokojach znajdują się panele.
Salon i Sypialnia Przestronne pokoje dające duże możliwości aranżacyjne. Sypialnia oraz kuchnia mają ekspozycję południową, co gwarantuje doskonałe doświetlenie przez cały dzień.
Kuchnia Oddzielna, widna i w pełni wyposażona. Istnieje możliwość pozostawienia mebli w cenie mieszkania.
Łazienka Funkcjonalna, z wejściem po schodkach (wysokość 1,85 m).
Przedpokój Wyposażony w pojemną szafę w zabudowie oraz praktyczny schowek.
Dodatki Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.
Stan techniczny i budynek
Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Ogrzewanie i ciepłą wodę zapewnia piec gazowy dwuobiegowy marki Vaillant. W lokalu wymieniono piony wodno-kanalizacyjne.
Budynek to solidna cegła z 1930 roku, która przeszła szereg modernizacji
Odrestaurowana, efektowna elewacja.
Wymieniony dach.
Ocieplona ściana od strony podwórza.
Czysta i bardzo zadbana klatka schodowa.
Dostęp do szybkiego internetu światłowodowego (UPC).
Czynsz do zarządcy 300zł z funduszem remontowym.
Dlaczego warto?
To idealna propozycja dla pary, rodziny lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Pierwsze piętro, balkon oraz lokalizacja w centrum miasta sprawiają, że jest to oferta wyjątkowo atrakcyjna na tle rynku. Możliwe jest przerobienie na biuro.
Zapraszam na prezentację!
Dodatkowe informacje: balkon, internet, TV kablowa, piwnica